Warszawski Blog - HAJDanaPARK
Blog > Komentarze do wpisu
Horroru szkolnego początek
Uff, co za ulga!

Jak to dobrze, że moi dwaj synowie maja za sobą ten okres nauki, który charakteryzował się corocznym wrześniowym startem.

Mieli wątpliwą przyjemność posłużenia za doświadczalne króliki osobnikom z MEN, których inteligencję należałoby określić nie tylko jako wyłącznie emocjonalną, lecz wręcz w pełnym tego słowa znaczeniu - irracjonalną.

W obecnej sytuacji, kiedy MEN-em rządzi Rodzina Adamsów, składam głębokie wyrazy współczucia dla wszystkich skazanych oraz ich rodziców.

Jednocześnie w związku z zapowiedziami BDM (Bardzo Dużego Ministra) o wprowadzeniu mundurków, przedstawiam moją propozycję.


niedziela, 03 września 2006, zidarius

Polecane wpisy

  • Dlaczego nie jeżdżę samochodem - Grande finale

    Jak już wspomniałem nie mam. Sam się sobie dziwię. W takim wieku wylądować bez samochodu. A gdzie mój honor, moje poczucie statusu! Samochodem jeździ za to GMM

  • Dlaczego nie jeżdżę samochodem - sequel

    A właśnie! Przypomniałem sobie, że mój ojciec również zatracił fascynację czarem czterech kółek, będąc w kwiecie wieku, to jest okolicach tzw. „midlife cr

  • Dlaczego nie jeżdżę samochodem?

    Bo nie mam. Całe moje dorosłe życie miewałem jakiś samochód. Począwszy od Garbelana w latach 1980 - zaraz potem sprzedałem go jakiemuś wojskowemu, który później

Komentarze
2006/09/03 01:01:04
wiesz, w tym roku zaczynam pracę jako nauczycielka. co do rodziny adamsów rządzącej naszym krajem opinię mam taką samą, co do ministra rządzącego środowiskiem, (że tak to ujmę) w którym zaczynam pracę, mam duże ale to bardzo duże zastrzeżenia. i do tego, że jego, czyli człowieka nie do końcca inteligentnego, ustawy będą mnie obowiązywały w pracy jeszcze większe.

no cóż, złóżmy najserdeczniejsze gratulacje Polakom, którzy "mądrze" głosowali w ostatnich wyborach..
pozdrawiam